Chytré vybavení

Než vyrazíte z domu, na dálku si nastavíte topení ve svém apartmánu podle svých představ. Před rezidencí zaparkujete svého miláčka na oploceném pozemku. Do domu vstoupíte bez klíče - postačí vám kód, který umožní Vám, nebo Vašim hostům přístup i přímo do vašeho apartmánu. Lyže pohodlně uložíte do moderně vybavené lyžárny, kola zase uzamknete do venkovní kolárny s možností dobíjení pro elektrokola. V létě můžete po celodenních aktivitách zrelaxovat u blízkého koupacího rybníku a večer si odpočnete s přáteli v zahradní pergole u grilování. Děti můžou prozkoumávat oplocenou upravenou zahradu u domu a ochutnat z toho, co se právě na zahradě urodilo. Při odjezdu apartmán opět elektronicky uzamknete a po úklidu bude připraven pro další hosty.


Přehled


  • Apartmány jsou vybaveny nadstandardními prvky
  • Chytré domácí technologie jsou součástí vybavení - na dálku řízené topení, elektronický domovník apod.
  • Součástí ceny apartmánu je podíl na zahradě
  • Upravená zahrada se vzrostlou zelení a pergolou
  • Součástí ceny apartmánu je sklep. Standardní plocha sklepu je od 2,2 do 11,8 m² (rozměry konkrétního sklepu se mohou mírně lišit)
  • Apartmány v 1.np disponují velkými předzahrádkami, které jsou zahrnuty v ceně apartmánů
  • Součástí ceny apartmánu je moderně zařízená společná lyžárna s uzamykatelnými skříněmi s vysoušením
  • V zahradě se nachází také venkovní kolárna
  • K jednotlivým bytům je možné dokoupit venkovní parkovací stání za cenu 95.000 Kč 

Celý apartmánový dům je rekonstruován ve vysokém standardu a s důrazem na potřeby krátkodobých pobytů s využitím chytrých technologií. Ve společných prostorách je přírodní kámen travertin a kvalitní zátěžové koberce, položeno je také nové dřevěné schodiště. Rozměry apartmánů jsou od 45m2 do 95m2. 


Elektronický domovník 

Díky chytrým zámkům zvýšíte bezpečnost a komfort vašeho apartmánu. Jsou jimi opatřeny vstupní dveře do budovy, lyžárny, kolárny i bezpečnostní dveře do jednotlivých apartmánů.  Prostřednictvím aplikace můžete ze svého telefonu jednorázově odemknout apartmán, nebo můžete sdílet různá hesla s rodinou, časově omezená hesla po dobu jejich pobytu s hosty, nebo jenom pro určité prostory s uklízecí službou.

Moderně vybavená lyžárna

Nedílnou součástí budovy je i lyžárna. Každý apartmán disponuje uzamykatelnou skříní s vysoušením pro 4 páry lyžařských bot. Uzamknout do skříně lze také snowboard nebo lyže. Celý objekt včetně lyžárny a skříní je otevírán chytrým zámkovým systémem s bezpečnostním kódem.

Chytré vytápění

Přijíždí Vám návštěva nebo sami jedete na víkend na lyžovačku do Jeseníků? Ráno v den příjezdu si na dálku nastavíte topení ve svém apartmánu podle svých představ a přijedete do vyhřátého apartmánu. Všechny apartmány disponují novými elektrickými kotly, které se ovládají na dálku a zabezpečí tak komfortní průběh topné sezóny. 

Venkovní kolárna

Součástí venkovního prostoru je kolárna vybavena možností dobíjení elektrických kol. Každý apartmán má svou elektrickou zásuvku a přístup k ní je rovněž hlídán chytrým elektronickým domovníkem. 

Vinylové podlahy

Vysoká odolnost, snadná údržba, tepelná a zvuková izolace, příjemný pocit. To jsou výhody vinylové podlahy, v apartmánech jsou položeny s vysokými technickými parametry.

Společné prostory budovy

I na společné prostory budovy jsou kladeny vysoké nároky. Do domu vás přivítají dubové dveře. Na podlaze v přízemí je položen přírodní kámen travertin. Do patra vystoupáte po nových dřevěných schodech a kroky na poschodí bude tlumit kvalitní vysokozátěžový koberec. Prostory vám v noci příjemně osvětlí ambientní světýlka u podlahy.